Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Цьогоріч місцеві бюджети Луганщини отримали 3 млрд. грн.

29.10.2013

Про це під час засідання «круглого столу» «Стабільне наповнення бюджету – основа розвитку територіальних громад» заявив начальник Головного управління Міндоходів у Луганській області Олександр Антіпов.

Він зазначив, що надходження в порівнянні з минулим роком зросли на 125,5 млн. грн.

«Левову частку в структурі бюджетів територіальних громад, - сказав Олександр Антіпов, - складає податок на доходи фізичних осіб. Поточного року до місцевих бюджетів надійшло податку в обсязі 2,3 млрд. грн. Це на 111,6 млн. грн., або на 5,2% більше, ніж торік».

За його словами, зростання перерахувань податку на доходи фізичних осіб вдалося досягти, переважно, за рахунок детінізації економіки, наведення порядку на ринку праці.

«Це системна, злагоджена робота органів Міндоходів, місцевої влади та контролюючих органів. Наприклад, за результатами заслуховування керівників підприємств-боржників на засіданнях комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати роботодавці погасили 33 млн. грн. боргів. Понад 5 тис. суб’єктів господарювання підвищили рівень виплати заробітної плати своїм найманим працівникам», - підкреслив Олександр Антіпов.

Нагадаємо, на Луганщині з початку року легалізовано понад 125 млн. грн. тіньових доходів. Офіційно працевлаштовано більше 7 тис. громадян. До бюджету додатково надійшло 650 тис. грн. виявлених доходів легалізованих працівників. До державної реєстрації в якості суб’єктів підприємницької діяльності залучено 2 тис. громадян, вони сплатили до бюджету 563 тис. грн.

Прес-служба Головного управління Міндоходів у Луганській області.