Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

НПП (Гарячі лінії)

  • 21 грудня 2012 року з 10 до 11 години Державна податкова служба у Луганській області проводить телефонну “гарячу лінію” за участю начальника відділу контролю за проведенням готівкових розрахунків управління податкового

  • Державна податкова служба у Луганській області проводить телефонну «гарячу лінію» за участю першого заступника голови ДПС у Луганській області, Корольової Аліни Вікторівни.

  • ДПС у Луганській області проводить телефонну "гарячу лінію" за участю начальника управління інформатизації та обліку платників податків ДПС у Луганській області Сергія Олексійовича Левченка.

  • Державна податкова служба у Луганській області проводить телефонну «гарячу лінію» за участю начальника управління податкового контролю ДПС у Луганській області Наталії Олександрівни Чудновської.

  • ДПС у Луганській області проводить телефонну «гарячу лінію» за участю начальника управління взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Луганській області Олени Євгенівни Батюк.