Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Критика вице-президента адвокатської компании «Чудовський та партнери» Андрія Корчевного щодо незаконних дій податківців

22.05.2014

Джерело: Інтернет-видання «CXID.info», 20.05.2014

В Луганской области налоговики занимались вымогательством. — Адвокат

Представители налоговой в Луганской области, не имея на то законных оснований, пытались обязать предприятие заплатить в бюджет солидную сумму. Об этом сообщил вице-президент адвокатской компании «Чудовский и партнеры» Андрей Корчевный.

По его словам, чтобы «простимулировать» оплату, налоговики объявили партнерам вышеозначенного предприятия, что оно является фиктивным. Кроме того, были заблокированы электронные системы взаимоотношений между клиентом и налоговой.

«В условиях нынешнего законодательства, когда все отчеты подаются в электронном варианте, налоговые обязательно регистрируются в электронном реестре, для фирмы это означало смерть. Наша компания имеет солидный опыт в налоговой отрасли, но с подобным беспределом мы еще не сталкивались. Этот способ вымогательства можно патентовать в качестве ноу-хау», — прокомментировал ситуацию Андрей Корчевный.

После вмешательства адвокатов компании ситуацию с налоговой удалось уладить в кратчайшие сроки. Все претензии налоговиков к предприятию были сняты.

Інформація Головного управління Міндоходів у Луганській області

З метою удосконалення адміністрування податків органами Міністерства доходів і зборів, відповідно до п.77.2 ст.77 Податкового кодексу України, послідовно впроваджується принцип мінімізації втручання у бізнес сумлінних платників податків, згідно з яким до планів перевірки включаються лише підприємства, які мають ризики несплати податків та зборів. У цьому напрямі розроблено систему раннього виявлення, комплексного відпрацювання та руйнування тіньового сектору економіки.

Відповідно до цього порядку, автоматизованою системою по визначених критеріях відбирається перелік підприємств з найбільшими ризиками несплати податків (не менше трьох) та які відсутні за місцезнаходженням. Такий підхід мінімізує втручання у легальний бізнес та виключає вплив людського фактору.

Надалі, у відповідності до внутрішніх нормативних документів органи доходів і зборів проводять дослідження щодо ймовірного використання суб’єктами господарювання схем ухилення від оподаткування.

Тобто, після проведення дослідження реальності здійснених операцій між суб’єктом господарювання та його контрагентами підприємству буде надано можливість без подальших перешкод здійснювати фінансово-господарську діяльність.