Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Критика Луганської митниці Міндоходів

08.02.2014

Джерело: Інтернет-видання «Судебно-юридическая газета», 05.02.2014

Из-за действий должностных лиц Луганской таможни в бюджет не поступило более 3 млн. гривен

В результате действий должностных лиц Луганской таможни в бюджет не поступило более 3 миллионов таможенных платежей. Об этом сообщил начальник отдела защиты интересов государства и противодействия коррупции Игорь Деркач.

По его словам, по результатам проверки соблюдения таможенного законодательства, начато уголовное производство в отношении служебных лиц Луганской таможни, которые, злоупотребляя служебным положением, вопреки требованиям законов оформили завершение таможенного режима транзита товаров, без уплаты 3,2 млн грн таможенных платежей.

Как пояснил начальник отдела указанные должностные лица во-первых, оформили завершения транзита при отсутствии соответствующих разрешений на поездку по территории России, а во-вторых, на самом деле, автомобили на территорию Российской Федерации либо не заезжали, или же заезжали пустые.

Інформація Луганської митниці Міндоходів

У березні 2013 року співробітники Луганської митниці Міндоходів спільно з представниками центрального апарату Департаменту митної справи Міністерства доходів і зборів України викрили злочинну схему втрати транзитних вантажів, що прямували територією України з Болгарії до Російської Федерації.

В ході оперативних дій співробітники Управління боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями Луганської митниці Міндоходів провели переогляд вантажу, за результатами якого складено протокол про порушення митних правил на суму більше ніж 1 мільйон 247 тисяч гривень. За рішенням суду предмети правопорушення конфісковані.

За іншими встановленими фактами недоставлення вантажів для митного оформлення у пункт пропуску Російської Федерації матеріали передані до слідчого управління кримінальних розслідувань Головного слідчого управління фінансових розслідувань Міністерства доходів і зборів України.

За фактом створення невстановленими особами злочинної схеми переміщення та втрати високоліквідних товарів у квітні 2013 року кримінальне правопорушення за ознаками частини 3 статті 212 Карного кодексу України зареєстроване у Єдиному реєстрі досудових розслідувань.

На даний час досудове розслідування триває.