Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Критика ГУ Міндоходів у Луганській області

08.11.2013

Джерело: сайт прокуратури Луганської області, 4.11.2013

18 посадовців митниці притягнуто до відповідальності за порушення вимог законодавства

Луганською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері проведено перевірку додержання вимог законодавства з питань забезпечення конституційних засад підприємницької діяльності при здійсненні митного контролю та оформленні товарів, нарахуванні та стягненні митних платежів, проведенні митних оглядів в органах митної служби, структурних підрозділах Луганської митниці

Встановлено численні порушення вимог ст.ст. 335, 355 Митного кодексу України, ст.ст.53,56 Закону України «Про автомобільний транспорт».

Так, автоперевізники здійснюють підприємницьку діяльність з міжнародного перевезення пасажирів автомобільним транспортом без наявності дозволів, ліцензій та автотранспортом який не відповідає вимогам чинного законодавства України.

Зокрема, посадовими особами митних пунктів пропуску Луганської митниці Міністерства доходів і зборів України неналежним чином здійснюється перевірка реєстраційних документів автоперевізників, що приводить до незаконного пропуску та подальшого виїзду за межі митної території України пасажирського автотранспорту та переміщення пасажирів. 

За результатами перевірки на адресу в.о. начальника Луганської митниці Міністерства доходів і зборів України внесено подання за результатами розгляду якого до дисциплінарної відповідальності притягнуто 18 посадових осіб.


Інформація Головного управління Міндоходів у Луганській області

За результатами перевірки Луганської прокуратури з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері до Луганської митниці Міндоходів було направлено подання «Про усунення порушень вимог Закону України Про автомобільний транспорт», Митного кодексу України, причин та умов, що їм сприяли та притягнення осіб до передбаченої законом відповідальності».

Зазначене подання було розглянуто керівництвом митниці. До 18 посадових осіб Луганської митниці Міндоходів були застосовані дисциплінарні стягнення.