Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Критика ГУ Міндоходів у Луганській області

06.11.2013

Джерело: сайт прокуратури Луганської області, 01.11.2013


Службова недбалість митників коштувала державі понад 65 тис.грн. збитків. Проводиться досудове розслідування

В жовтні 2013 поточного року Луганською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері проведено перевірку щодо додержання вимог митного кодексу України при оформленні транспортних засобів посадовими особами митного посту «Луганськ Центральний» Луганської митниці Міністерства доходів і зборів України.

Встановлено, що посадові особи митного посту «Луганськ Центральний» шляхом неналежного виконання своїх службових обов’язків допустили порушення законодавства України під час оформлення декларації з розмитнення вантажного автотранспорту. Внаслідок неправомірних дій завдано матеріальну шкоду Державному бюджету України на суму понад 65 тис.грн.

Даний факт, внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.367 КК України (службова недбалість).

Проводиться досудове розслідування.


Інформація Головного управління Міндоходів у Луганській області

За інформацією Луганської митниці Міндоходів, за даним фактом триває досудове розслідування. Порушень діючого законодавства з боку посадових осіб Луганської митниці Міндоходів на даний час не встановлено.