Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Критика ГУ Міндоходів у Луганській області

15.10.2013

Джерело: Інтернет-видання «Українська правда», 11.10.2013

Усі силовики Луганська "виявили цікавість" до лідера місцевого "УДАРу"

Впродовж місяця лідер Луганського осередку "УДАР" отримав виклики від СБУ, податкової та міліції. Про це заявили у прес-службі "УДАРу".

"За останній місяць свої "запрошення" керівникові луганського "УДАРу" Віталію Серпокрилову прислали усі силові структури Луганської області: СБУ, податкова, міліцейський кримінальний розшук", - заявили у прес-службі.

Сам лідер "УДАРу" розповів, що його навіть "хотіли допитати у кримінальній справі на лікаря, який роздавав направо і наліво медичні довідки".

 

Інформація Головного управління Міндоходів у Луганській області

Дійсно, ДПІ у Артемівському районі м. Луганська ГУ Міндоходів у Луганській області запрошувала фізичну особу-підприємця Серпокрилова Віталія Юрійовича.

Підставою для цього став лист Служби безпеки України в Луганській області від 22.08.13 щодо несплати ним податку з отримання доходів від сдачі в оренду нежитлового (складського) приміщення.

З метою перевірки фактів, викладених у листі, ДПІ у Артемівському районі м. Луганська ГУ Міндоходів у Луганській області опрацьовано інформацію Центральної бази даних державного реєстру фізичних осіб та відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Луганського міського управління юстиції Луганської області.

Згідно одержаної інформації, нерухоме майно та речові права на нерухоме майно у громадянина Серпокрилова В.Ю. відсутні.

Фактів сдавання в оренду нежитлового (складського) приміщення та отримання доходу громадянином Серпокриловим В.Ю. не встановлено.