Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Критика щодо отримання заступником начальника одного з відділів ДПІ ГУ Міндоходів у Луганській області неправомірної вигоди у приватного підприємця

26.09.2013

Джерело: Інтернет-видання «Схід.info», 20.09.2013

В Луганской области на взятке поймали высокопоставленного налоговика

20 сентября сотрудники Управления по борьбе с организованной преступностью ГУМВД Украины в Луганской области изобличили в вымогательстве неправомерной выгоды заместителя начальника одного из отделов ГНИ ГУ Миндоходов в Луганской области. Об этом информагентству CXID.info сообщили в ОСО ГУМВД Украины в Луганской области.

Чиновница вымогала взятку в размере 7 000 гривен и получила часть денег (1 000 гривен) у частного предпринимателя за непринятие мер реагирования по факту выявленного нарушения налогового законодательства.

Деньги, полученные в качестве неправомерной выгоды, изъяты сотрудниками милиции.

Данный факт занесен в Единый реестр досудебных расследований и квалифицирован по ч. 4 ст. 368 УК Украины. Ведется досудебное расследование.

Інформація Головного управління Міндоходів у Луганській області

Керівництвом територіальних та обласного органів Міндоходів у Луганській області спільно зі співробітниками управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Луганській області з метою протидії проявам корупції проводиться системна профілактична робота, спрямована на створення превентивного бар’єру протидії корупції.

Поточного року тільки співробітниками управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Луганській області в колективах органів Міндоходів у Луганській області проведено понад 500 лекцій, виступів і бесід. У випадках скоєння службових проступків фахівцями органів Міндоходів у Луганській області, що при наявності інших додаткових обставин мають ознаки корупційного адміністративно або кримінально караного проступку, співробітниками управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Луганській області виносяться офіційні застереження про неприпустимість протиправної поведінки. Поточного року до такого превентивного заходу співробітники управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Луганській області вдавалися понад 50 разів.

Також в рамках тематичного короткотермінового навчального семінару “Антикорупційне законодавство України. Обмеження та відповідальність”, що відбувався на базі ГУ Міндоходів у Луганській області в вересні поточного року, фахівцям ГУ Міндоходів у Луганській області та його територіальних органів фахівцями юридичної служби Луганської обласної державної адміністрації роз’яснювалися особливості застосування чинного антикорупційного законодавства України, наводилися позитивні приклади протидії корупції в інших країнах, надавалися відповіді на найбільш актуальні та складні питання застосування норм чинного антикорупційного законодавства.

Проте, незважаючи на широкий спектр системних превентивних заходів, ще трапляються випадки корупційних діянь з боку фахівців органів Міндоходів у Луганській області.

Так, 20.09.2013 року трапився випадок прояву корупції з боку працівника керівної ланки одного з територіальних органів ГУ Міндоходів у Луганській області, про що було оприлюднено у низці регіональних ЗМІ.

На даний час фахівцями ГУ Міндоходів у Луганській області за оприлюдненим в ЗМІ фактом проводиться службова перевірка. Крім того, співробітники управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Луганській області під керівництвом прокуратури Луганської області беруть участь в проведенні заходів у досудовому розслідуванні.