Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Нагороди – найкращим! На Луганщині відзначили фантомівців

02.02.2018 -

Сьогодні в Головному управлінні ДФС у Луганській області відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення третьої річниці створення спецпідрозділу ДФС «Фантом».

Цього дня офіцерів управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО «Фантом» Головного управління ДФС у Луганській області привітали в.о.начальника Головного управління ДФС у Луганській області Ольга Височина та керівництво податкової міліції Головного управління ДФС у Луганській області.

Ольга Височина вручила фантомівцям Луганщини Подяки керівника Головного управління ДФС у Луганській області та цінні подарунки.

Нагадаємо, що спеціальний підрозділ ДФС «Фантом» створено наприкінці січня 2015 року для врегулювання складної ситуації з переміщенням товарів з неконтрольованої території. Всі офіцери – «фантомівці» несуть службу у зоні АТО на добровільних засадах. Працюють вони у двох напрямах. По-перше, на офіційних переходах, пунктах пропуску, де контролюють вантажошляхи, автомобільні та залізничні переїзди. По-друге, у складі мобільних груп патрулюють лінію розмежування, так звану «зеленку».