Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Детінізації зайнятості та доходів населення – першочергову увагу!

28.09.2018 -

Про нелегальну зайнятість, підвищення рівня оплати праці, виплату заробітної плати у «конвертах» або нижче мінімально встановленого розміру йшлося під час засідання колегії Луганської обласної державної адміністрації, розповіли у Головному управлінні ДФС у Луганській області.

«Легалізація трудових відносин, своєчасна виплата заробітної плати, боротьба із зарплатами у «конвертах» – це найактуальніші проблеми сьогодення, - наголосила в.о. начальника Головного управління ДФС у Луганській області Ольга Височина. - Адже ці чинники безпосередньо впливають на наповнення бюджетів усіх рівнів, соціальні гарантії та пенсійне забезпечення громадян».

Кабінет Міністрів України доручив органам виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування провести комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення. Тому з 5 жовтня органи фіскальної служби, Держпраці, Пенсійного фонду, Нацполіції, служби зайнятості та місцевих органів влади розпочнуть комплексні перевірки з метою виявлення неоформлених працівників. А зараз розгорнуто широку інформаційно-роз’яснювальну кампанію про заплановані заходи, неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин та правові наслідки за порушення законодавства про працю.