Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

З нагоди Дня збройних сил податкові міліціонери Луганщини отримали нагороди

06.12.2018 -

З нагоди Дня Збройних Сил України привітати працівників податкової міліції Луганщини прибула делегація на чолі з в.о. заступника Голови ДФС України Євгеном Бамбізовим. Відвідати податківців приїхали також начальник Головного управління ДФС у Львівській області Ігор Кондро та начальник Головного управління ДФС у Харківській області Микола Рибаков.

Вітаючи присутніх, Євген Бамбізов зазначив: «На сьогодні вже сотні податківців отримали статус учасника бойових дій. Задача фіскалів – побудова міцного фінансового фундаменту країни, забезпечення її фінансової безпеки. Зброя фіскальних органів – їх високий професіоналізм. Це передусім значить: безумовна – чесність і відданість закону. Отже, маємо виконувати цю роботу бездоганно».

За мужність та відвагу Євген Бамбізов вручив фантомівцям відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції» та оголосив наказ ДФС України про присвоєння співробітникам податкової міліції спеціальних звань.

В.о. начальника Головного управління ДФС у Луганській області Ольга Височина, звернувшись до податкових міліціонерів, наголосила: «Шановні колеги! Ми пишаємося вами. У цей день хочу побажати вам щастя, достатку, світлої долі та надійного тилу».

З нагоди свята вона вручила подяки Головного управління ДФС у Луганській області кращим працівникам податкової міліції регіону.

Наприкінці зустрічі керівники-податківці зі Львівщини та Харківщини передали своїм колегам ліки та теплі речі.