Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

На Луганщині вилучено тютюнових виробів майже на 5 млн гривень

07.07.2020 -

Співробітниками управління оперативно – розшукової діяльності та управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Луганській області, які включено до складу об’єднаних сил, спільно із співробітниками Луганського прикордонного загону Східного регіонального управління ДПСУ та представниками ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, під процесуальним керівництвом прокуратури Луганської області, перекрили канал незаконного надходження на територію Луганської області фальсифікованих тютюнових виробів, у тому числі, які потрапили на територію України поза митним контролем.

Так, в рамках досудового розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 204, ч. 1 ст. 199 КК України встановлено трьох жителів регіону, які здійснювали збут фальсифікованих тютюнових виробів на території Луганської області, у тому числі з використанням мережі Інтернет та служб кур’єрської доставки.

За результатами санкціонованих обшуків складських приміщень, торгівельних точок та транспортного засобу вилучено понад 96,5 тис. пачок тютюнових виробів імпортного виробництва без марок акцизного податку встановленого зразку та частково з марками акцизного податку України з ознаками фальсифікації в асортименті на орієнтовну суму 4,8 млн грн, автомобіль вартістю 400 тис. грн та 260 тис. грн готівкових коштів.

На теперішній час вирішується питання про накладення арешту на вилучені підакцизні товари.

Досудове слідство триває.