Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

На Луганщині демонтовано 4 незаконні газові заправки

04.02.2020 -

На виконання доручень Президента України та Прем’єр-міністра України щодо проведення заходів з протидії незаконному обігу і роздрібній торгівлі пальним, а також в межах операції «Акциз» податковою міліцією Луганщини проведено комплекс заходів із відпрацювання місць незаконної торгівлі пальним.

За результатами проведених заходів, починаючи з 28.12.2019, на території області перевірено понад 70 об’єктів, встановлено та припинено діяльність 6 нелегальних АЗС/АГЗС на яких з незаконного обігу вилучено 68 тонн пально-мастильних матеріалів та обладнання на загальну суму понад 9 млн гривень. Відносно порушників складено 6 протоколів про адміністративні правопорушення за статтею 164 КУпАП.

Також під час відпрацювання місць незаконної торгівлі за матеріалами податкової міліції області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості про скоєння кримінальних правопорушень та розпочато досудове слідство по 2 кримінальним правопорушенням з яких: 1 – за фактом незаконного виготовлення та збуту незаконно виготовлених пально-мастильних матеріалів та 1 – за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою.

Податковою міліцією області вжито вичерпних заходів та забезпечено демонтаж 4 раніше викритих АГЗС, які на території регіону здійснювали господарську діяльність без відповідних дозвільних документів, отримання яких передбачено чинним законодавством.