Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Місцеві бюджети Луганщини отримали у своє розпорядження понад 1,5 млрд гривень

08.07.2019 -

Протягом січня-червня 2019 року до загального та спеціального фондів місцевих бюджетів надійшло 1 млрд 541 млн гривень. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС у Луганській області.

Надходження доходів загального фонду місцевих бюджетів Луганщини склали 1 млрд 523 млн гривень податків та зборів. В порівнянні з аналогічним періодом 2018 року перерахування збільшились на 18,5 відсотків або на 237,4 млн гривень. Важливо, що зростання надходжень досягнуто з усіх бюджетоутворюючих податків.

Зокрема, за результатами наповнення бюджетів громад 1 млрд 121 млн гривень отримано за рахунок сплати податку на доходи фізичних осіб, що у порівнянні з минулим роком більше на 167,5 млн гривень. Сплату єдиного податку представники малого бізнесу забезпечили в розмірі 160,5 млн гривень, що перевищує минулорічний результат на 21,4 млн гривень.

Додаткові кошти, які отримали територіальні громади Луганщини у своє розпорядження, дозволять у фінансовому плані вирішити чимало питань, які стосуються їх соціального та інфраструктурного розвитку.