Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Нас єднає вишиванка. Податківці Луганщини долучилися до свята

16.05.2019 -

Щороку у третій четвер травня українці відзначають одне з найбільш самобутніх свят, присвячених розквіту української культури, – День вишиванки. Це зовсім молоде свято, але його вже полюбили практично всі.

До свята долучилися й фахівці Головного управління ДФС у Луганській області. Сьогодні вони прийшли на роботу в етнічно вишитому українському одязі або з фрагментами національної вишивки. Завдяки чому сірі робочі будні набули яскравих фарб, додаючи настрій як співробітникам, так і відвідувачам фіскальної служби.

Як зазначають податківці, вишиванка – не лише традиційний одяг українців. Це справжня національна гордість, своєрідний символ та оберіг.

Ідею акції Всесвітній день вишиванки в 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин. На сьогодні День вишиванки відзначається більш ніж у 50 країнах світу. Здавна вишиванка є не тільки традиційним українським одягом. Наприклад, сорочку для немовляти, вишивала мама чи бабуся, під час роботи співали пісні й молилися. Вважалося, що так вишиванка стає справжнім оберегом. Сьогодні символи та кольори, які використовуються при вишивці, також володіють певним змістом.

Тож нехай наш національний символ стане справжнім оберегом від негараздів та лихого як для кожної української родини, так і для України в цілому!

Фотоматеріали по темі

/
  • Нас єднає вишиванка. Податківці Луганщини долучилися до свята