Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Як оподатковувати дарунки та призи переможцям спортивних змагань

17.04.2019 -

У Головному управлінні ДФС у Луганській області розповіли про особливості оподаткування вартості дарунків та призів переможцям та призерам спортивних змагань.

До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу не включається вартість дарунків (а також призів переможцям та призерам спортивних змагань) - у частині, що не перевищує 25 відсотків однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року, за винятком грошових виплат у будь - якій сумі (пп. 165.1.39 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу).

Нагадаємо: розмір мінімальної заробітної плати відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» станом на 1 січня 2019 року складає 4173 гривні.

Тож у 2019 році дарунки чи призи за спортивні досягнення вартістю не більше 1043,25 грн (4713,00 х 25 %), не підлягають оподаткуванню ані податком з доходів фізичних осіб, ані військовим збором. Натомість при нагородженні грошовими виплатами, незалежно від їх величини, слід утримати як податок з доходів фізичних осіб, так і військовий збір.