Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Автоматизована система аналізу та управління ризиками: зупинення оформлення товару через спрацювання ризиків

11.02.2019 -

У Луганській митниці ДФС розповіли. На сьогодні ефективне виконання митних формальностей здійснюється посадовими особами органів доходів і зборів із застосуванням системи аналізу та управління ризиками. В першу чергу їх виконання націлено на перевірку достовірності декларування та повноти оподаткування товарів, що ввозяться на митну територію України.

Система управління ризиками застосовується для визначення товарів, транспортних засобів, документів і осіб, які підлягають митному контролю, форм митного контролю, що застосовуються до таких товарів, транспортних засобів, документів і осіб, а також обсягу митного контролю.

Спрацювання профілів ризиків під час митного оформлення товарів свідчить про наявність певних невідповідностей у митній декларації. Це вимагає проведення додаткових форм митного контролю, які дозволять ці невідповідності усунути та завершити митне оформлення.

Основне завдання АСАУР – на підставі усіх введених до нього профілів ризику здійснити оцінку ризику митної декларації, яка подана до митного оформлення, та видати повідомлення вказівками необхідних заходів, що слід зробити для перевірки законності зовнішньоекономічної операції посадовій особі, яка здійснює митне оформлення та митний контроль.

Для тих суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, які працюють прозоро і мають позитивну податкову історію, спрацювання ризиків означає лише необхідність подати митниці додаткові документи для підтвердження інформації в декларації.