Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Довідник ознак доходів для форми № 1ДФ доповнено

14.01.2019 -

У Головному управлінні ДФС у Луганській області повідомили. Наказом Міністерства фінансів України від 31.10.2018 р. № 863 затверджено зміни до «Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4. Вищевказаний наказ набрав чинності 1 січня 2019 року.

Нагадаємо, протягом 2017 - 2018 років до статті 165 Податкового кодексу України, яка визначає доходи, що не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку, вносились зміни.

Зокрема, до таких доходів віднесено доходи від операції з конвертації цінних паперів, від операцій з валютними цінностями, інвестиційний прибуток від операцій з борговими зобов'язаннями НБУ, сума (вартість) благодійної допомоги надана визначеній категорії платників податків тощо.

Також був змінений порядок оподаткування доходів у вигляді спадщини (подарунків), отриманих від члена сім’ї другого ступеня споріднення.

Ці зміни обумовили оновлення довідника ознак доходів, яким передбачено нові ознаки доходів 186 – 194.

Крім того, внесено зміни у таблицю з ознаками податкової соціальної пільги.

Форма № 1ДФ та Порядок її заповнення та подання не змінилися.