Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Платники податків Луганщини почали частіше звертатися до ДФС за отриманням адмінпослуг

14.09.2018 -

У Центрах обслуговування платників регіону у січні-серпні 2018 року громадянам надано 80977 адміністративних послуг, що на 30355 послуг перевищує показник аналогічного періоду минулого року. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС у Луганській області.

Традиційно найбільш затребуваними в області залишаються такі послуги, як видача громадянам карток платників податків з присвоєнням реєстраційного номера платника (видано 34805 карток), отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб про суму виплачених доходів та утриманих податків (видано 25067 довідок), надання витягу з реєстру платників єдиного податку (надано 2925 витягів), реєстрація книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок (зареєстровано 4185 книг), реєстрація платника єдиного податку (зареєстровано 2420 платників), реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку (зареєстровано 2364 книги), видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби (видано 2114 довідок), видача ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями (1464) та тютюновими виробами (1137) тощо.

Звертаємо увагу, що наразі у всіх центрах обслуговування платників, які працюють на Луганщині при податкових інспекціях, створено комфортні умови для громадян та представників підприємництва, аби вони могли подати звітність, отримати консультацію чи необхідний підтверджуючий документ. Адміністративні та інші послуги надаються відповідно до вимог технологічних карток та нормативних документів, якими керуються фахівці ДФС. З інформаційними картками надання необхідних адміністративних послуг та зразками заяв кожен платник податків має можливість ознайомитися на субсайті територіальних органів ДФС у Луганській області в розділі «Діяльність/Адміністративні послуги».

Водночас сучасний рівень інформаційних технологій дозволяє чимало питань в органах ДФС вирішити дистанційно. Зокрема, процес подання звітності суттєво полегшує електронне звітування, а у віддаленому спілкуванні з органами ДФС допоможе використання персонального робочого місця в Електронному кабінеті платника.

Тому запрошуємо всіх, хто надає перевагу безконтактному спілкуванню з контролюючими органами, стати активними користувачами електронних сервісів ДФС.