Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Місцеві бюджети Луганщини отримали у своє розпорядження понад 1,8 млрд гривень

11.09.2018 -

За 8 місяців 2018 року до загального та спеціального фондів місцевих бюджетів від платників податків надійшов 1 млрд 827 млн гривень. Про це повідомили у Головному управлінні ДФС у Луганській області.

Надходження доходів загального фонду місцевих бюджетів Луганщини склали 1 млрд 797 млн гривень податків та зборів. Темп росту надходжень до відповідного періоду 2017 року склав 10,7 відс., що у грошовому виразі становить понад 173 млн гривень. Важливо, що зростання надходжень досягнуто з усіх бюджетоутворюючих податків.

Зокрема, за результатами наповнення бюджетів громад 1 млрд 312 млн гривень отримано за рахунок сплати податку на доходи фізичних осіб, що у порівнянні з минулим роком більше на 100,7 млн гривень. Сплату єдиного податку представники малого бізнесу забезпечили в розмірі 200,7 млн гривень, що перевищує минулорічний результат на 32,8 млн гривень.

Додаткові кошти, які отримали територіальні громади Луганщини у своє розпорядження, дозволять у фінансовому плані вирішити чимало питань, які стосуються їх соціального та інфраструктурного розвитку.