Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Сплата податку на нерухомість неповнолітньою особою

05.09.2018 -

У Головному управлінні ДФС у Луганській області розповіли. Відповідно до пункту 99.2 Податкового кодексу України гро­шові зобов'язання неповнолітніх осіб ви­конують їх батьки (усиновителі), опікуни (піклувальники) до набуття неповнолітніми особами цивільної дієздатності в повному обсязі.

Неповнолітньою вважається дитина у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років (стаття 6 Сімейного кодексу України).

Батьки (усиновителі) неповнолітніх і неповнолітні у разі невиконання грошових зобов’язань неповнолітніх несуть солідарну майнову відповідальність за погашення грошових зобов'язань та/або податкового боргу.

Нагадаємо: згідно із статтею 266 ПКУ податко­ве/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку на нерухоме май­но, відмінне від земельної ділянки, обчисленого від­повідно до підпункту 266.7.1 ПКУ, та відповідні платіжні реквізити над­силаються (вручаються) платнику подат­ку на нерухомість — фізичній особі конт­ролюючим органом за місцем його подат­кової адреси (місцем реєстрації) до 1 лип­ня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком). Податкове зобов'язання за звітний рік з податку на нерухомість сплачується фізич­ними особами протягом 60 днів з дня вру­чення податкового повідомлення-рішення.