Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Зусиллями податківців відшкодовано майже 9 млн грн збитків, завданих державі

12.07.2018 -

В Головному управлінні ДФС у Луганській області повідомили, що протягом січня-червня 2018 року слідчими, за матеріалами оперативних підрозділів, розпочато 27 кримінальних проваджень, 13 з яких за тяжкими кримінальними правопорушеннями. За результатами оперативного супроводження досудового розслідування 12 кримінальних проваджень спрямовано до суду та забезпечено відшкодування 8,9 млн грн завданих державі збитків.

Крім того, припинено діяльність «конвертаційного» центру міжрегіонального характеру, створеного групою осіб для мінімізації сплати податків легальним суб’єктам господарювання. Ймовірні втрати бюджету складають понад 20 млн грн. Ліквідовано 2 підпільних цехи з виробництва підакцизних товарів.

Також за цей час викрито 10 фактів правопорушень, пов’язаних з реалізацією товарів, у тому числі підакцизної групи, без наявності дозвільних документів на право здійснення вказаної діяльності. У відношенні порушників складено адміністративні протоколи за ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, товарно-матеріальні цінності вилучено з незаконного обігу, матеріали спрямовано для прийняття рішення до суду.