Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Місцеві бюджети Луганщини отримали у своє розпорядження 1,3 млрд гривень

11.07.2018 -

Протягом січня-червня 2018 року до загального та спеціального фондів місцевих бюджетів надійшло 1 млрд 306 млн гривень. Про це повідомили у Головному управлінні ДФС у Луганській області.

Надходження доходів загального фонду місцевих бюджетів Луганщини склали 1 млрд 285 млн гривень податків та зборів. Темп росту надходжень до відповідного періоду 2017 року склав 9 відсотків, що у грошовому виразі становить понад 105,4 млн гривень. Важливо, що зростання надходжень досягнуто з усіх бюджетоутворюючих податків.

Зокрема, за результатами наповнення бюджетів громад 953,5 млн гривень отримано за рахунок сплати податку на доходи фізичних осіб, що у порівнянні з 6 місяцями минулого року більше на 57,6 млн гривень. Сплату єдиного податку представники малого бізнесу забезпечили в розмірі 139,1 млн гривень, що перевищує минулорічний результат на 23,5 млн гривень.

Додаткові кошти, які отримали територіальні громади Луганщини у своє розпорядження, дозволять у фінансовому плані вирішити чимало питань, які стосуються їх соціального та інфраструктурного розвитку.