Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

В Луганській митниці ДФС розповіли про наповнення бюджету

17.05.2018 -

За 4 місяці поточного року до загального фонду Державного бюджету України митницею перераховано 290,8 млн грн, до спеціального фонду Державного бюджету України майже 2,2 млн грн. – повідомили в Луганській митниці ДФС.

Найвагомішими товарними позиціями, що характеризують надходження митних платежів по імпорту протягом 4 місяців 2018 року, є вугілля антрацит. Від його імпорту до бюджету перераховано 181,7 млн грн або 62,4% від загальних обсягів надходжень податків з імпорту.

Серед лідерів також толуол – 7,8 млн грн (2,7% від загальних обсягів надходжень податків з імпорту), азотна кислота – 6,8 млн грн (2,4%), смоли карбамідні – 5,9 млн грн (2%), полівінілхлорид – 4,6 млн грн (1,6%).

Значною мірою надходженням до Державного бюджету України протягом січня-квітня цього року сприяли показники зовнішньоекономічних операцій основних підприємств-імпортерів Луганської області, зокрема: ТОВ «ДТЕК Східенерго», ТОВ «Науково-виробниче об’єднання «Зоря», ПАТ «Рубіжанський картонно-тарний комбінат», ТОВ НВФ «Мікрохім», ТОВ «НВО «Сєвєродонецький Склопластик». За результатами оформлених цими підприємствами у митному відношенні товарів до Державного бюджету України спрямовано 232,7 млн грн митних платежів. Це майже 80% від усіх перерахувань митниці.