Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На КПВВ «Станиця Луганська» вилучено ноутбук. Підстава – вартість перевищує дозволену

13.04.2018 -

Вчора, 12.04.2018, співробітники управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Луганській області (спецпідрозділ «Фантом») під час несення служби на КПВВ "Станиця Луганська" виявили факт порушення порядку переміщення товарів до району або з району проведення антитерористичної операції. А саме: 38-річний житель м. Ровеньки Луганської області – працівник шахти «Київська», намагався переправити через лінію розмежування зі Станиці до Луганська новий ноутбук, вартість якого складає майже 22 тис.грн. Під час опитування встановлено, що цей комп’ютер чоловік купив напередодні у м. Сєвєродонецьку.

За даним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 204-3 КУпАП та направлено на розгляд до Біловодського районного суду. Ноутбук до прийняття рішення судом вилучено.

Нагадаємо, п.4 наказу №39 «Про затвердження Переліку та обсягів товарів, дозволених для переміщення до/з гуманітарно-логістичних центрів та через лінію зіткнення» (зі змінами та доповненнями) встановлено, що громадяни через лінію зіткнення з неконтрольованої території на контрольовану територію та у зворотному напрямку у ручній поклажі та супроводжуваному багажі можуть перевозити товари з затвердженого Переліку, сумарна вартість яких не перевищує 10 тис. гривень, а сумарна вага – не більше 75 кг на одну особу.