Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Чи подається заява ФОП у разі зміни ставки єдиного податку за рішенням місцевої влади?

27.02.2018 -

У Головному управлінні ДФС у Луганській області розповіли. Нормами Податкового кодексу України не передбачено подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування фізичними особами – підприємцями – платниками єдиного податку I та II груп у разі зміни розміру фіксованої ставки єдиного податку, яка відбувається на підставі рішення сільської, селищної або міської ради.

Нагадаємо: нормами ПКУ для фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку передбачено подання заяви у разі:

самостійного переходу на сплату єдиного податку, встановленого для інших груп платників єдиного податку (підпункт 298.1.5 ПКУ);

у разі зміни податкової адреси суб’єкта господарювання, місця провадження господарської діяльності, видів господарської діяльності (пункт 298.5 ПКУ);

у випадках, передбачених пунктом 293.8 та підпунктом 298.2.3 ПКУ.

Разом з тим, фізична особа - підприємець – платник єдиного податку, який виявив бажання отримати витяг з реєстру платників єдиного податку, повинен звернутися з запитом в довільній формі про отримання такого витягу до контролюючого органу за місцем своєї податкової адреси.

Витяг з реєстру платників єдиного податку є документом, який підтверджує статус фізичної особи – підприємця та вважається дійсним до наступного внесення змін щодо відомостей про платника податку.