Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Застосування РРО при реалізації побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, є обов’язковим

22.02.2018 -

У Головному управлінні ДФС у Луганській області повідомили. Положеннями п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу України та ст. 9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» передбачено обов’язковість застосування реєстраторів розрахункових операцій суб’єктами господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.

Постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 № 231 затверджено Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговування) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Постанова № 231 опублікована у газеті «Урядовий кур’єр» № 66/217 від 07.04.2017 та набрала чинності з 08.05.2017 року.

За порушення вимог законодавства до суб’єктів господарювання, які не зареєстрували реєстратори розрахункових операцій, застосовуються штрафні (фінансові) санкції: вчинене вперше – 1 гривня; за кожне наступне -100 відсотків вартості товарів, проданих з порушеннями.