Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Третя річниця «Фантома»: результати роботи на Луганщині

14.02.2018 -

Минулого 2017 року співробітники управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Луганській області (спецпідрозділ «Фантом») попрацювали плідно.

Фантомівці викривали правопорушення на лінії розмежування та контрольних пунктах в'їзду-виїзду, здійснювали державний контроль за дотриманням вимог чинного законодавства під час ведення господарської діяльності суб’єктами господарювання та порядку переміщення осіб і вантажів через та вздовж лінії зіткнення в районах від м. Попасна до с. Кримське, від смт. Трьохізбенка до с. Лобачеве, від м. Щастя до смт. Станиця Луганська.

Так протягом 2017 року на контрольному пункті в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» податківці здійснили огляд та пропуск понад 1,7 млн громадян. Під час переміщення товарів до району або з району проведення антитерористичної операції встановлено 128 порушень, по яких складено протоколи про адміністративні правопорушення на загальну суму 1,1 млн гривень.

В ході проведення операції «Акциз-2017» з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на загальну суму 3,5 млн гривень. Серед вилученого: 2,3 тис. дал алкогольних напоїв орієнтовною вартістю понад 2,3 млн грн; 20,6 тис. пачок сигарет та тютюну орієнтовною вартістю 544 тис. грн; 24,5 тонн пально-мастильних матеріалів на орієнтовну суму 608 тис. гривень.

Під час патрулювання території вздовж річки Сіверський Донець зупинено 230 автівок, вщерть напакованих різноманітними товарами. Водії-порушники намагалися переправити промислові та продовольчі товари загальною орієнтовною вартістю близько 4 млн грн до тимчасово непідконтрольної території України для подальшої їх реалізації. Здебільшого це продукти харчування, левова частка з яких ковбаса, масло, сир та овочі і фрукти в асортименті.

Долучалися фантомівці й до заходів, спрямованих на боротьбу з нелегальними перевізниками, які ставлять під загрозу життя і здоров’я людей. Минулого року на Луганщині було виявлено понад 100 нелегальних таксистів, стосовно яких складено протоколи про адміністративні правопорушення.

Крім того, за матеріалами «Фантому» слідчими органами зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань 15 кримінальних проваджень. Вони стосуються незаконного виготовлення, зберігання, збуту або транспортування з метою збуту підакцизних товарів; фінансування тероризму; незаконної порубки лісу; порушень правил охорони або використання надр; крадіжки, вчиненої за попередньою змовою групою осіб; крадіжки з проникненням до житла тощо.

Нагадаємо, спеціальний підрозділ ДФС «Фантом» створено наприкінці січня 2015 року для врегулювання складної ситуації з переміщенням товарів через лінію розмежування.