Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

До уваги платників податків!

28.08.2017

Головне управління ДФС у Луганській області повідомляє, що з метою вирішення проблемних питань, які виникають під час зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, для суб’єктів господарювання Луганщини запроваджено «час платника».

Заходи у форматі зустрічі відбуватимуться за участі провідних фахівців Головного управління ДФС у Луганській області щочетверга з 16:00 до 17:00 години у приміщенні Центру обслуговування платників (м.Сєвєродонецьк, вул.Енергетиків, 72).

Звертаємо увагу, що відповідно до норм Податкового кодексу України платник податків має право на нерозголошення контролюючим органом відомостей про такого платника без його письмової згоди. Саме тому, представникам підприємств для з’ясування обставин по заблокованим податковим накладним необхідно мати при собі відповідні документи, що посвідчують особу або довіреність підприємства у разі, якщо за інформацією звертається особа, яка не є директором чи головним бухгалтером.    

Запрошуємо всіх зацікавлених.

 Головне управління ДФС у Луганській області