Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Розширено винятки на дострокове погашення кредитів

17.07.2017

У Головному управлінні ДФС у Луганській області повідомили. З 11 липня 2017 набрала чинності постанова Правління Національного банку України від 10.07.2017 № 61 «Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 13 грудня 2016 року № 410».

Нагадаємо, постановою Нацбанку №410 «Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України», зокрема, встановлено заборону дострокового погашення кредитів і позик в іноземній валюті, отриманих резидентами від нерезидентів. Цим же документом було визначено ряд винятків із такої заборони.

Змінами, передбаченими постановою Нацбанку №61, розширено наявні винятки на дострокове погашення кредитів, залучених у нерезидентів:

- по-перше, банки зможуть раніше строку погашати такі кредити;

- по-друге, бізнес зможе достроково погашати кредити у випадку, коли акціонером такого позичальника або нерезидента-кредитора є міжнародна фінансова організація;

- по-третє, резиденти-позичальники зможуть здійснювати дострокове погашення кредитів за умови, що нерезидентом-кредитором є банк.

З оновленими текстом Постанови №410 можна ознайомитись на Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі у розділі «Нормативні та інформаційні документи» (http://zir.sfs.gov.ua).

Головне управління ДФС у Луганській області