Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

З початку року з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму понад 10 млн грн

14.07.2017

Про це повідомили в Головному управлінні ДФС у Луганській області. У січні-червні 2017 року за матеріалами оперативних підрозділів слідчими фіскальної служби Луганської області розпочато 31 кримінальне провадження, з яких 14 - за фактами ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів.

За результатами досудового розслідування направлено до суду 11 кримінальних проваджень, забезпечено відшкодування 7,5 млн грн збитків у закінчених кримінальних провадженнях.

Співробітники фіскальної служби Луганської області вилучили із незаконного обігу товарно-матеріальних цінностей на 10,2 млн грн.

Зокрема, тютюнових виробів – на 6,6 млн грн, алкогольних напоїв на 2,1 млн грн., паливно-мастильних матеріалів – на 967 тис. грн, спирту – на 255 тис. грн, транспортних засобів - на 220 тис. грн.

Крім того, оперативники ліквідували підпільний цех з виробництва лікеро-горілчаних виробів.

За фактами незаконного виготовлення, зберігання, збуту, транспортування з метою збуту підакцизних товарів розпочато 7 кримінальних проваджень.

Також припинено незаконну діяльність центру мінімізації митних платежів. Ймовірні втрати бюджету становлять близько 6 млн грн митних платежів та понад 4 млн грн податків.

                                            Головне управління ДФС у Луганській області