Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

В Центрах обслуговування платників Луганщини надано понад 31 тисяч адмінпослуг

09.06.2017

В Головному управлінні ДФС у Луганській області повідомили, що обслуговування платників податків та громадян Луганщини здійснюється у 18 Центрах обслуговування платників. В них за п’ять місяців поточного року надано 226,1 тис. послуг та сервісів (у т.ч. 31,4 тис. адміністративних послуг).

У відомстві зазначили, що найчастіше відвідувачі ЦОПів користуються послугою з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. За вказаний період видано майже 17 тисяч таких карток.

За послугою з реєстрації книг обліку розрахункових операцій суб`єкти господарювання звернулися 2,3 тис. разів, з реєстрації розрахункових книжок –  663.

За цей час також видано 1,5 тис. ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Частими клієнтами Центрів обслуговування є платники єдиного податку. За звітний період 1,8 тис. підприємців зареєструвалися платниками єдиного податку та 2,8 тис. «спрощенців» звернулися за наданням витягу з реєстру платників єдиного податку, з реєстрації книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – майже 1,9 тис.

Мешканці області зверталися до ЦОПів за довідкою про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію), довідкою про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами фіскальної служби.

З повним переліком послуг, що надаються у Центрах обслуговування платників, можна ознайомитись на суб-сайті Головного управління ДФС у Луганській області (http://lg.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/182018.html).

Головне управління ДФС у Луганській області