Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

У Луганській області "Фантом" виявив налагоджений канал незаконного перетину лінії розмежування

24.03.2016

Співробітники спецпідрозділу податкової міліції ДФС "Фантом" виявили в Луганській області канал незаконного перетину лінії розмежування.

Як з’ясувалося, в одному з магазинів, який знаходиться в окупованому Первомайську жителям окупованих територій надавалися диспетчерські послуги з перевезення їх на підконтрольну Україні територію і назад. Із цього міста людей доставляли на автомобілі до передових рубежів сепаратистів, звідки вони вже пішки йшли так званими мурашиними стежками через мінні загородження до селища «Золоте- 4», яке знаходиться вже на підконтрольній Україні території. Там, в заздалегідь обумовленому місці, їх чекав інший автомобіль, який довозив їх до Лисичанська, а потім назад.

Вартість послуги складала 300 гривень з людини. Зауважимо, що перевізники відмовлялися їхати, поки не збереться група не менше, ніж з чотирьох людей. Послуга повністю оплачувалася на окупованій території, тому надалі робився взаєморозрахунок з перевізниками, які діють на підконтрольній Україні території.

Співробітниками спецпідрозділу "Фантом" було встановлено, що вказані "таксисти" не мають ліцензій на перевезення пасажирів і не зареєстровані як суб'єкти підприємницької діяльності.

У зв'язку з цим в селищі «Золоте- 4» спільно з прикордонниками була проведена спецоперація, в результаті якої було затримано 29 перевізників. Відносно порушників складені протоколи про адміністративне порушення, передбачене ст. 164 (порушення порядку здійснення господарської діяльності) КУпАП.

Прес-служба Державної фіскальної служби України