Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Власники землі та землекористувачі Станично-Луганського управління спрямували до місцевих бюджетів майже 14 мільйонів гривень плати за землю

27.08.2019

Як повідомили у Станично-Луганському управлінні ГУ ДФС у Луганській області, за 7 місяців 2019 року власники землі та землекористувачі Станично-Луганського, Біловодського та Міловського районів поповнили місцеві бюджети на 13,9 мільйона гривень земельного податку. Це на 2 мільйона гривень більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Юридичні особи - платники цього податку сплатили до бюджету 8,7 мільйонів гривень. Фізичні особи спрямували до бюджету 5,2 мільйона гривень.

«Земельний податок та орендна плата за користування землею є одним із вагомих джерел наповнення місцевих скарбниць регіону та складає майже 10 відсотків від загальних надходжень, - зазначив начальник Станично-Луганського управління ГУ ДФС у Луганській області Сергій Калінін. – Позитивна динаміка у зборі плати за землю, з одного боку, є свідченням сумлінного ставлення платників до виконання свого обов’язку щодо сплати податків, а з іншого - результатом спільних зусиль податківців з органами місцевого самоврядування в напрямі залучення власників земельних ділянок та землекористувачів до оподаткування».

Станично-Луганське управління