Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Сватівське управління: за сім місяців 2019 року до місцевих бюджетів надійшло понад 28 млн грн плати за землю

26.08.2019

Як повідомили в Сватівському управлінні ГУ ДФС у Луганській області, за січень-липень 2019 року від власників землі та землекористувачів до місцевих бюджетів Сватівського, Троїцького та Білокуракинського районів надійшло понад 28 млн грн плати за землю. Це на 7 млн 231 тис. грн, або на 34,5 відсотків більше показників за відповідний період 2018 року.

Вагому частку надходжень забезпечили власники земельних ділянок, часток (паїв) та землекористувачі - юридичні особи. Від них надійшло майже 20 млн грн, що на 5 млн 17 тис. грн більше, ніж торік. Від фізичних осіб до місцевих бюджетів надійшло понад 8 млн грн, що на 2 млн 214 тис. грн більше, ніж за січень - липень минулого року.

Нагадаємо, що платниками земельного податку є, зокрема, власники земельних ділянок та землекористувачі, а об’єктами оподаткування – земельні ділянки, що перебувають у власності або користуванні.

Юридичні особи самостійно обчислюють суму податкового зобов’язання щодо земельного податку.

Нарахування фізичним особам сум земельного податку проводиться фіскальними органами, які видають платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про сплату податку.

Сватівське управління