Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Про «Електронний кабінет платника» – на семінарі у Рубіжанському управлінні

23.08.2019

Днями в Рубіжанському управлінні ГУ ДФС у Луганській області відбувся семінар. На ньому суб’єктам господарювання розповіли про електронний сервіс «Електронний кабінет платника» (ЕКП), який надає можливість платнику спілкуватися з податківцями в режимі реального часу.

На початку семінару начальник Рубіжанського управління Андрій Забровський розповів присутнім про можливості роботи в «Електронному кабінеті платника» (ЕКП). Зокрема, він зазначив, що в ЕКП можна працювати на безоплатній основі у щоденному цілодобовому режимі; дистанційно спілкуватися з органами ДФС; отримувати потрібну інформацію в режимі реального часу; економити свій час не відвідуючи орган ДФС; сплачувати податки (для фізичних осіб).

Також Андрій Забровський повідомив, що найпопулярнішим серед користувачів сервісу відкритої частини ЕКП є інформація з реєстрів ДФС – дані про взяття на облік платників; дані реєстру платників ПДВ; дані реєстру страхувальників; дані реєстру платників єдиного податку; інформація про РРО; інформація про книги РРО; дані реєстру платників акцизного податку з реалізації пального; реєстр осіб, які здійснюють операції з товарами.

А в закритій частині особистого кабінету найпопулярнішими сервісами є: листування з ДФС, стан розрахунків з бюджетом, СЕА ПДВ та СЕА РП.

Меню «Перегляд поданої звітності» надає користувачу Електронного кабінету можливість перегляду та друку раніше поданої податкової, пенсійної та статистичної звітності незалежно від способу її подання, включаючи звіти, подані на паперових носіях до центрів обслуговування платників.

Водночас, користувач отримує перелік всіх звітів, поданих у відповідному звітному періоді – місяці, кварталі, року.

В ході проведення заходу Андрій Забровський акцентував увагу присутніх і на перевагах ЕКП: унеможливленні помилок в обов’язкових реквізитах поданої декларації, можливості здійснення перевірки складеного звіту на наявність арифметичних помилок; можливості збереження заповненої форми звіту у режимі «Чернетки» та використання її при створенні наступних звітів; веденні Книги обліку доходів та витрат в електронному вигляді; можливості подавати заяви та отримувати в електронному вигляді довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами фіскальної служби та ін.

Наприкінці заходу учасники отримали вичерпні відповіді на проблемні питання, що їх цікавили.

Рубіжанське управління