Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Старобільське управління: за сім місяців 2019 року місцеві скарбниці отримали понад 25 млн грн плати за землю

22.08.2019

Протягом січня – липня  поточного року власниками землі та землекористувачами, які перебувають на обліку в Старобільському управлінні ГУ ДФС у Луганській області, перераховано до місцевих бюджетів 25 млн 419 тис. грн плати за землю. Це на 4 млн 286 тис. грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Вагому частку надходжень у вигляді плати за землю, а це 71 відс., сплатили власники земельних ділянок, часток (паїв) та землекористувачі - юридичні особи. Від них до бюджету надійшло 18 млн 196 тис. гривень. Приріст надходжень до минулого року складає понад 3 мільйони гривень або 19,8 відсотків. Водночас від фізичних осіб надійшло 7 млн 223 тис. гривень. Це більше ніж у відповідному періоді минулого року на понад 1 млн гривень, або на 21,3 відсотки.

Нагадаємо, що власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою податок сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користування у поточному році.

Старобільське управління