Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Рубіжанське управління: громадянам, які скористалися правом на податкову знижку, повернуто з бюджету 211 тисяч гривень

20.08.2019

В Рубіжанському управлінні ГУ ДФС у Луганській області повідомили, що з початку 2019 року з метою отримання податкової знижки на навчання подано 147 декларацій про майновий стан і доходи та задекларовано понад 238,9 тисяч гривень.

 Наразі, громадянам вже повернуто з бюджету  211 тисяч гривень податкової знижки.

 Нагадаємо. На компенсацію частини сплачених коштів за умови декларування доходів можуть розраховувати платники, які протягом минулого року сплачували податок на доходи фізичних осіб. Це особи, які сплачували відсотки за іпотечним кредитом, перераховували благодійні внески неприбутковим організаціям, сплачували кошти за своє навчання або навчання своїх дітей, страхували себе та свою родину, сплачували кошти за переобладнання транспортного засобу на альтернативні види палива, здійснювали оплату допоміжних репродуктивних технологій та оплату вартості державних послуг при усиновленні дитини, включаючи сплату державного мита, сплачували кошти на будівництво чи придбання доступного житла, у тому числі на погашення пільгового іпотечного кредиту.

 Слід пам’ятати, що право на отримання податкової знижки мають лише члени сім’ї першого ступеня спорідненості, тобто – чоловік, дружина, діти, батьки. Відповідно, якщо платник сплачував за своє навчання, навчання дітей або батьків, він може звернутися до органів фіскальної служби для отримання податкової знижки.

 Звертаємо увагу. Податкову знижку за 2018 рік можна отримати до кінця 2019 року. Для цього разом із декларацією необхідно подати документи, які підтверджують витрати, що включаються до податкової знижки. Якщо у цей період декларація не буде подана, то знижка за цей період втрачається.

Рубіжанське управління