Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Платниками Лисичансько – Попаснянського управління з початку року сплачено майже 382 млн гривень ПДФО

19.08.2019

Податок на доходи фізичних осіб традиційно залишається рекордсменом у наповненні зведеного бюджету, його надходження за січень - липень 2019 року по Лисичансько – Попаснянському управлінню ГУ ДФС у Луганській області становлять 381,9 млн грн, з яких до державного бюджету спрямовано 95,5 млн грн,  до місцевого – 286,4 млн гривень. Про це повідомила заступник начальника управління Ірина Філімонова.

«Враховуючи те, що податок на доходи фізичних осіб  сплачується з легальних доходів громадян, то саме від сумління працедавців та розуміння важливості дотримання законодавства про оплату праці, залежить не лише соціальний захист найманих працівників, а й добробут місцевої громади, на території якої вони здійснюють свою діяльність», - зазначила посадовець.

Ірина Філімонова нагадала, якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов’язання протягом визначених строків, він притягується до штрафу у наступних розмірах:

- при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, - у розмірі 10 відс. погашеної суми податкового боргу;

- при затримці більше 30 календарних днів - у розмірі 20 відс. погашеної суми податкового боргу.

Крім того, на суму грошового зобов’язання нараховується пеня за кожний календарний день прострочення сплати грошового зобов’язання, включаючи день погашення, з розрахунку 120 відс. річних облікової ставки НБУ, діючої на кожний такий день.

А неподання або несвоєчасне подання посадовими особами підприємств, установ та організацій платіжних доручень на перерахування належних до сплати податкових зобов’язань тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 5 до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (при повторному порушенні протягом року - від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

Такі норми передбачені п.126.1 cт.126,  п.п.129.4 ст.129 Податкового кодексу України та ст.1634 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

         Лисичансько - Попаснянське управління