Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Понад 14 тисяч адмінпослуг надано платникам у центрах обслуговування Старобільського управління

14.08.2019

У центрах обслуговування платників Старобільського управління ГУ ДФС у Луганській області за сім місяців 2019 року надано 14480 адміністративних послуг.

Найбільш запитуваною є послуга - видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків – 6214 послуг. На другому місці послуга - видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 5160 послуг. 

За сім місяців поточного року за реєстрацією книг обліку розрахункових операцій звернулося 550 суб’єктів господарювання. Також видано 525 витягів з реєстру платників єдиного податку фізичним – особам підприємцям.

Протягом звітного періоду центри обслуговування платників Старобільського управління надавали такі послуги, як: реєстрація книг обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку; реєстрація платників єдиного податку; видача довідок про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкова декларація); видача довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби; видача ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами; реєстрація розрахункових книжок тощо.

Нагадаємо, надання адміністративних послуг здійснюється в чотирьох центрах обслуговування платників, які функціонують у м. Старобільськ, смт. Марківка, смт. Новопсков та смт. Новоайдар. Центри працюють з понеділка по четвер з 9 до 18 год., у п’ятницю з 9 до 16 год. 45 хв., перерва з 13 год. до 13 год. 45 хв., субота, неділя – вихідні дні.

Старобільське управління