Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Тренінги з практичного застосування електронних сервісів ДФС

13.06.2019

Днями, з метою підвищення рівня використання платниками податків електронних сервісів Державної фіскальної служби, фахівці Сватівського управління ГУ ДФС у Луганській області провели практичні тренінги для відвідувачів ЦОП.

Тема проведених тренінгів була присвячена найбільш популярному серед платників податків сервісу «Електронний кабінет платника податків».

Зокрема, відвідувачі ознайомилися із загальним інтерфейсом сервісу, переліком функціональних можливостей, а також безпосередньо тренувалися заповнювати і надсилати запити на отримання необхідних відомостей та користуватись електронним цифровим підписом.

Фахівці Сватівського управління звернули увагу платників на те, що Електронний кабінет працює цілодобово в реальному часі та не вимагає використання жодного додаткового програмного забезпечення.

Крім того, присутніх ознайомили з Загальнодоступним інформаційно-довідковим ресурсом «ЗІР», де у форматі «Запитання-Відповідь» представлено офіційну позицію ДФС України за всіма напрямами податкового і митного законодавства та законодавства з питань ЄСВ, який наразі також має сучасну мобільну версію.

Сватівське управління