Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Роботодавцям про трудове законодавство і не тільки…

06.06.2019

Нещодавно у Рубіжному за участі фахівців міського центру зайнятості, ГУ Держпраці та Рубіжанського управління ГУ ДФС у Луганській області було проведено семінар для платників податків у сфері будівельної галузі та галузі громадського харчування.

На семінарі розглядалися питання щодо переваг легальної зайнятості, впливу офіційного працевлаштування та розміру заробітної плати на подальше пенсійне забезпечення громадян, а також відповідальності за порушення трудового законодавства.

Присутнім розповіли про норми Закону України «Про зайнятість населення», ознайомили роботодавців з порядком відшкодування єдиного соціального внеску за новостворені робочі місця. Фахівці центру зайнятості повідомили про можливість організації робіт тимчасового характеру, бо саме у роботодавців вищезазначених галузей виникає необхідність створювати тимчасові робочі місця на літній період. Організація таких робіт дозволяє у короткий термін задовольнити кадрові потреби роботодавця та дає можливість додатково матеріально підтримати безробітних осіб.

Також було приділено увагу питанню працевлаштування осіб з інвалідністю, їх адаптації на новому робочому місці та професійної і соціальної реабілітації.

Від представників фіскальної служби учасники семінару дізналися про новації податкового законодавства та результати деклараційної компанії-2019.

Наприкінці заходу були обговорені шляхи покращення і модернізації співпраці органів влади з роботодавцями в сучасних умовах соціально-економічної нестабільності та реалізації вимог чинного законодавства України щодо сприяння зайнятості населення, у тому числі осіб з інвалідністю.

На всі поставлені запитання учасники семінару отримали вичерпні відповіді.

Рубіжанське управління