Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Понад 207 мільйонів гривень єдиного соціального внеску надійшло від платників Лисичансько-Попаснянського регіону

11.05.2019

«З початку року платники податків Лисичансько-Попаснянського управління ГУ ДФС у Луганській області перерахували до бюджету 207,6 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, в тому числі у квітні сплачено 54,7 млн грн», - повідомила заступник начальника відділу моніторингу доходів та обліково-звітних систем Ольга Шевченко.

Посадовець нагадала, що з 2 травня 2019 року діють нові рахунки для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки зараховуватися не будуть, а повертатимуться платникам, як нез'ясовані надходження, що тягне за собою застосування штрафних санкцій та пені.

Нагадаємо: фізичні особи – підприємці на загальній системі оподаткування зобов’язані сплачувати ЄСВ, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується внесок.

ЄСВ підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Зобов’язання із сплати ЄСВ виконуються у першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими зобов’язаннями, крім виплати заробітної плати.

Саме своєчасна сплата ЄСВ гарантує громадянам право на соціальний захист: захищені соціальні гарантії для кожного на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення.

Лисичансько-Попаснянського управління