Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Понад 5 тисяч адміністративних послуг надано платникам податків Лисичансько-Попаснянського регіону

07.05.2019

«За 4 місяці 2019 року через Центри обслуговування платників, які розташовані у Лисичанську та Попасна, платники податків отримали 5259 адміністративних послуг», - повідомила начальник Лисичансько-Попаснянського управління Ніна Кравченко.

За її словами, найбільш запитуваними були послуги з видачі картки платника податків, їх отримали 1892 фізичні особи. 1596 послуг надано з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Фахівцями Центрів обслуговування платників зареєстровано 286 платників єдиного податку та надано 279 витягів з реєстру платників єдиного податку. За вказаний період зареєстровано 217 книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку і 291 книга обліку розрахункових операцій.

«Реформа ДФС націлена на те, щоб людина мала можливість отримувати повний комплекс якісних послуг саме там, де вона живе. Тому, окрім надання адміністративних послуг, платникам та громадянам в ЦОП надаються консультативні та інформаційні послуги щодо використання програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді, нарахованих та сплачених до бюджету податків і зборів, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, платіжних документів на перерахування належних податків і зборів до бюджетів, користування електронними сервісами ДФС, - зазначила Ніна Кравченко.

Нагадаємо: Центри обслуговування платників знаходяться за адресами: м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 347, м. Попасна, вул. Менжинського, 2-б та відкриті для відвідувачів з понеділка по четвер з 9 до 18 години, у п’ятницю з 9:00 до 16:45.

Лисичансько-Попаснянське управління