Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

В Сєвєродонецькому управлінні складено рейтинг адміністративних послуг

05.04.2019

Підбиваючи підсумки роботи першого кварталу поточного року, начальник Сєвєродонецького управління Валентина Звичайна відзначила надання широкого спектру адміністративних послуг та сервісів для відвідувачів Центру обслуговування платників (далі-ЦОП).

Протягом січня-березня Сєвєродонецьким управлінням опрацьовано 5297 звернень та надано 5279 адміністративних послуг. Найбільш популярною серед послуг є видача картки платника податків, якою скористалися 1682 громадянина. Це складає майже 32 відс. всіх послуг.

Впродовж звітного періоду фахівцями ЦОП зареєстровано 100 реєстраторів розрахункових операцій, 80 розрахункових книг та 518 книг обліку розрахункових операцій.

Платникам податків видано 269 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДФС, 325 витягів з Реєстру платників єдиного податку. Зареєстровано платниками єдиного податку 437 суб’єктів господарської діяльності.

Нагадаємо, що Центр обслуговування створено для зручності платників податків. В одному місці зосереджені усі необхідні послуги: реєстрація, консультація, надання адміністративних послуг, проведення звірок, прийом звітності, видача довідок, робота приймальні громадян. Платники мають змогу ознайомлюватися із переліком послуг, порядком їх надання в зручний для них спосіб як на головному веб-порталі, так і на інформаційних стендах безпосередньо у Центрі обслуговування платників.

За консультаціями з питань надання адміністративних послуг можна звернутись за телефонами 4-30-00 та 70-33-72 або безпосередньо до Центру обслуговування платників ДПІ у м. Сєвєродонецьку (вул. Енергетиків, 72) з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00 годин, у п’ятницю- до 16:45.

Сєвєродонецьке управління