Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Рубіжанському управлінні громадянам допомагають заповнювати декларації

07.02.2019

Одним із пріоритетних напрямів роботи фахівців Рубіжанського управління ГУ ДФС у Луганській області під час деклараційної кампанії є забезпечення проведення на високому рівні консультаційної та роз’яснювальної роботи з питань декларування доходів серед населення. Для проведення кампанії на належному рівні використовуються усі можливі методи роботи з громадськістю щодо роз’яснення податкового законодавства та формування податкової культури населення.

Так, працівниками управління проводиться роз’яснювальна робота в Центрах обслуговування платників, а саме: надаються роз’яснення - хто зобов’язаний та хто має право подавати податкову декларацію про доходи за минулий рік, які існують обмеження щодо отримання податкової знижки, як здійснюється повернення сум податку за результатами поданої річної декларації тощо. Надана допомога в заповненні декларації 47 громадянам.

Також у Центрах розповсюджується друкована продукція – пам’ятки та листівки з інформацією щодо правил заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи.

Вже в січні цього року начальник Рубіжанського управління Андрій Забровський провів прес-конференцію з представниками місцевих ЗМІ, присвячену нагальним питанням декларування громадянами доходів, отриманих у минулому році. Також проведено 3 семінари, «круглий стіл», особиста зустріч, 3 сеанси «гарячої лінії», 16 радіопередач.

Рубіжанське управління