Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Власники землі та землекористувачі Станично-Луганського, Біловодського та Міловського районів спрямували до місцевих бюджетів понад 26 мільйонів гривень

29.01.2019

За 2018 рік від власників землі та землекористувачів Станично-Луганського, Біловодського та Міловського районів до бюджетів місцевих громад надійшло 26,4 мільйона гривень земельного податку, що на 4,3 мільйона гривень, або на 19 відсотків перевищує надходження 2017 року.

Від юридичних осіб надійшло 12,5 мільйонів гривень, від фізичних - 13,9 мільйонів гривень.

Земельний податок та орендна плата за користування землею є одним з вагомих джерел наповнення місцевих скарбниць регіону та складає майже 12 відсотків від загальних надходжень.

«Позитивна динаміка у зборі плати за землю з одного боку є свідченням сумлінного ставлення платників області до виконання свого обов’язку щодо сплати податків, а з іншого – результатом спільних зусиль фіскальної служби з органами місцевого самоврядування в напрямі залучення власників земельних ділянок та землекористувачів до оподаткування. Адже земельний податок та орендна плата за користування землею є одним з вагомих джерел наповнення місцевих скарбниць регіону та складає майже 12 відсотків від загальних надходжень», - зазначив начальник Станично-Луганського управління Сергій Калінін.

 Станично-Луганське управління