Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

В Лисичанському регіоні зареєстровано понад 1,7 тис. реєстраторів розрахункових операцій

11.01.2019

Протягом 2018 року суб’єктами підприємницької діяльності Лисичанського регіону зареєстровано 130 реєстраторів розрахункових операцій (РРО), 608 книг обліку розрахункових операцій та 192 розрахункові книжки до них. Усього на реєстрації в ДПІ у м. Лисичанську Лисичансько-Попаснянського управління ГУ ДФС у Луганській області обліковується 1706 РРО.

Нагадаємо: у 2018 році ДФС України реалізовано електронний сервіс «Пошук фіскального чека», завдяки якому платники мають змогу оперативно отримати інформацію про здійснені розрахункові операції у будь-якій торгівельній точці будь-якого населеного пункту країни.

Вже встановлені випадки невідповідності отриманих споживачами розрахункових документів при здійсненні готівкових розрахунків електронним копіям цих розрахункових документів, які передані відповідними РРО до ДФС. Для з’ясування причин такої невідповідності органами ДФС організовано проведення перевірок.

Просимо споживачів при виявленні порушень направляти до ДФС письмові звернення із цих питань з додаванням копій отриманих розрахункових документів для організації та проведення відповідних контрольно-перевірочних заходів.

Крім того, у разі отримання користувачами фіскального чеку, який викликає сумнів, до ДФС також можна надіслати електронний лист із прикріпленим фото чеку.

Сервіс знаходиться у відкритій частині Електронного кабінету, доступ до якої здійснюється в режимі реального часу (24/7/365) без ідентифікації особи за посиланням: cabinet.sfs.gov.ua/cashregs/check.

Для пошуку та перегляду фіскального касового чеку необхідно ввести: фіскальний номер РРО дату та час видачі чеку (для традиційних РРО). Пошук електронного чеку здійснюється за його фіскальним номером та датою.

Лисичансько-Попаснянське управління