Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На обліку в Лисичансько-Попаснянському управлінні знаходиться 1375 РРО

06.12.2018

Протягом 11 місяців поточного року суб’єктами підприємницької діяльності Лисичанського регіону зареєстровано 218 реєстраторів розрахункових операцій (РРО), 562 книги обліку розрахункових операцій та 178 книжок розрахункових чеків до них. Всього на реєстрації в ДПІ у м. Лисичанську обліковується 1375 РРО.

На сьогодні покупці товарів (послуг) мають можливість перевірити фіскальний чек у відкритій частині «Електронного кабінету», доступ до якого здійснюється в режимі реального часу (24/7/365) без ідентифікації особи за посиланням: cabinet.sfs.gov.ua/cashregs/check. Для пошуку та перегляду фіскального касового чеку необхідно ввести фіскальний номер РРО, дату та час видачі чека (для традиційних РРО).

Якщо електронний чек у системі не знайдено, необхідно зробити його фото та надіслати за електронною адресою: infozvit@sfs.gov.ua. ДФС України буде вивчено причину, через яку електронний чек не потрапив до системи, та вжито відповідних заходів.

Нагадаємо, що ДФС України реалізується новітня система «Електронний чек» , як пілотний проект – альтернатива сьогоднішнім РРО.

Система «Електронний чек» - зручна та економна для підприємців, вона дозволить підвищити ефективність контролю за розрахунковими операціями та оперативно виявляти факти порушень при здійсненні таких операцій, а це, в свою чергу, зменшить обсяги тіньового обігу товарів, перш за все підакцизної групи.

Лисичансько-Попаснянське управління