Територіальні органи ДФС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Рубіжне: відбулося засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення

04.12.2018

Днями у Рубіжному відбулось засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. У засіданні комісії взяли участь перший заступник голови РДА, фахівці Рубіжанського управління ГУ ДФС у Луганській області, Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, Кремінського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Луганській області, відділу статистики у Кремінському районі, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, а також суб’єкти господарювання району.

На засіданні розглядались питання переведення працівників на неповний робочий час, виконання робіт (надання послуг) застрахованими особами за цивільно-правовими договорами, співвідношення середньої заробітної плати по підприємствам району до середньої заробітної плати по Луганській області за видами економічної діяльності, виплати заробітної плати менше мінімальної та погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах району.

Так, станом на 1 листопада поточного року, заборгованість із виплати заробітної плати складає 1807,9 тис. грн, з яких по економічно активних підприємствах, таких як КП «Кремінна – комунсервіс» (92,8 тис. грн), КП «Бараниківське СКГ» (70,1 тис. грн), ТОВ «Форест плюс» (25,2 тис. грн), ДП «Санаторій «Озерний» (30,6 тис. грн) та по підприємству – банкруту ПАТ «Кремінський завод «Хімавтоматика» (1589,2 тис. грн).

За оперативними даними підприємств станом на 26 листопада заборгованість зменшилась у КП «Бараниківське СКГ» (49,1 тис. грн), ДП «Санаторій «Озерний» (7,6 тис. грн).

За підсумками засідання робочої групи інформацію від суб’єктів господарювання взято до відома та надані відповідні протокольні доручення.

Рубіжанське управління